Adana Koltuk Yıkama + Gürsel Paşa Mahallesi + Koltuk Takımı Yıkama

Adana Gürsel Paşa Mahallesinde 2 yıldır yıkanmamış ve sadece yüzeysel temizliği yapılmış olan koltuk takımında zorlu kurumuş ve müşteri tarafından işlem görmüş olan koltuk takımını ilk günlere yakın olabilecek şekilde yıkanıp temizlendi.

Müşterimize hayırlı olsun der güle güle kullanmak nasip olsun (:

Dediğimiz gibi iddalıyız ve Adana Koltuk Yıkama ile her zaman müşteri memnuniyeti başta olamk üzere tüm müşterilerimize hayırlı olsun diliyoruz.

 

İletişim : 0 536 600 27 25 bizimle mutlaka iletişime geçiniz.

AdanaKoltukYikama KOLTUK TAKIMI
AdanaKoltukYikama

Yorumlar (2)

YORUM YAZ
  1. Avatar Melehat diyorki:

    Öncelikle yıkamış olduğunuz koltuk takımımı resmi internet sayfanızda paylaştığınız için teşekkür ederim.Titizlikle koltuklarımın önce tozunu alıp sonradan da yıkama işlemine geçmeniz aynı zaman da diğer bir kullandığınız cihaz ile çitileme işlemini görünce gerçekten şaşırdım. Koltuklarım dan bu kadar kir çıkacağını hiç sanmıyordum.Çünkü her zaman yüzeysel temizlik yapıyordum. Ama sizlerin yıkama şeklini görünce ben gerçekten de çok büyük birşey yapmadığıma kanaat getirdim. Ellerinize sağlık gerçektende takdir ediyorum sizi.

    • Avatar AdanaKoltukYikama diyorki:

      Adana Koltuk Yıkama Ekibi olarak asıl bizler sizlere tşk ederiz. Değerli notunuz diğer müşterilerimizi daha da memnun edeceğine inanıyorum. Saygılarımızla

Yorum yaz